Piotr Młodzianowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Przez pół roku stypendysta programu Socrates-Erazmus w Portugalii na Universidade Technica de Lisboa. Zdobywca III (Fitness Instruktor) i IV (Trener Personalny) certyfikatu w Australii (Perth). Ponadto ukończył kurs masażu klasycznego stopnia zaawansowanego, jest także licencjonowanym trenerem boksu w fitnesie – Thumb Training Systems. Instruktor kulturystyki, pływania oraz gimnastyki sportowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywał klubach w Polsce i Australii (m. in. Fitness First, Mach One, Fitness Park oraz Spectra Fit). W dotychczasowej pracy miał styczność z klientami o różnym poziomie zaawansowania, motywacji i potrzeb. W zależności od celów klienta, wspólny trening z Piotrkiem może mieć charakter czysto sportowy, bądź stać się narzędziem w procesie poprawy stanu zdrowia, sylwetki czy samopoczucia.

Piotrek pomoże Ci znaleźć motywację do większego zaangażowania w każde ćwiczenie, zwróci uwagę na ich poprawne wykonanie i zapewni bezpieczeństwo podczas każdego treningu.

Zainteresowania Piotrka to brazylijskie Jiu-Jitsu, boks, ratownictwo wodne, jednak jego największą pasją jest fitness.

pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.