Maciej Michalik

Magister kultury fizycznej, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, trener pływania II klasy, trener personalny z wieloletnim doświadczeniem.

Od kiedy tylko sięgnie pamięcią związany ze sportem, początkowo siatkówka, następnie lekka atletyka, po czym nadszedl czas na fascynacje pływaniem. Po ukończeniu studiów wyjechał do USA, gdzie zapoznał się z takim pojęciem jak Crossfit. Po powrocie do Polski zajął się treningiem personalnym.

Od 2012 związany z Pure Heath & Fitness gdzie wciąż zgłębia tajniki treningu indywidualnego i stawia czoła wszelkim nawet najcięższym i najbardziej opornym przypadkom kształtowania ludzkiej sylwetki. Od 2014 roku związany ze szczecińską drużyną siatkarską Morze Bałtyk Szczecin, gdzie trzyma pieczę nad przygotwaniem motorycznym siatkarzy.

Trening personalny to dla niego nie tylko praca na siłowni, ale przede wszystkim przekonywanie do zdrowego trybu życia, prawidłowego odżywiania jak i uprawiania wszelkich form rekreacji ruchowej, które mogą wpłyąć na świetne samopoczucie. Łączenie metod treningowych zaczerpniętych z treningu funkcjonalnego, metod ciężkoatletycznych oraz Crossfitu pozwala na tworzenie jednostek treningowych atrakcyjnych, przynoszących upragnione efekty.

pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.