Łukasz Adamowicz

Pasjonat sportu i zdrowego stylu życia. Propaguje wszelaką aktywność fizyczną. Człowiek otwarty, który uwielbia pracę z ludźmi. Jest osobą niezwykle towarzyską a jednocześnie bije od niego spokój
i opanowanie. Urodził się w 1986 roku w Białymstoku. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego
w Warszawie ze specjalizacją: wychowanie fizyczne. Trener II klasy kulturystyki, instruktor TRX Suspension Training.

Jako trener personalny Łukasz ceni sobie ciężką pracę i determinację. Specjalizuje się w kształtowaniu sylwetki oraz wszechstronnym rozwoju fizycznym. Za najważniejsze uważa zdrowie oraz sprawność. Jest profesjonalistą skupionym na potrzebach podopiecznego. Motywuje, gdy trzeba, nie poddaje się, tylko szuka nowych rozwiązań, zaraża miłością do sportu, bazuje na tradycyjnych systemach treningowych oraz najnowszych trendach fitness, w których się specjalizuje: treningu funkcjonalnym oraz TRX. Dzięki gruntownej wiedzy potrafi zająć się klientem kompleksowo; nie tylko trenuje, ale także układa dietę, dobiera suplementy, dopasowane do rodzaju ćwiczeń i zamierzonych celów klienta, służy informacjami w zakresie odnowy biologicznej i fizjologii wysiłku, jako miłośnik sportów zachęca do ich uprawiania na co dzień.

Łukasz Adamowicz był trenerem w klubach Gymnasion, pracował także z dziećmi i młodzieżą na warszawskich orlikach, a od 2010 roku jest trenerem personalnym w klubach Pure. W 2008 roku był bohaterem sesji zdjęciowej „Siłownia w domu” dla Polska The Times – Męska Rzecz. W latach 2010-2011 współpracował z miesięcznikiem Superlinia przy projekcie Operacja odchudzanie; prowadził
z sukcesem grupę czterech osób w różnym wieku i o różnej płci, których zmagania z utratą zbędnych kilogramów i treningi można było śledzić na przełomie trzech miesięcy. 2013 roku można było usłyszeć Łukasza w radiu chilli zet, w którym przez dwa miesiące relacjonował postępy podopiecznego. Kolejny sukces to akcja odchudzania z czasopismem Uroda w 2014r.

pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.