Leszek Oleksy

Szkoleniowiec PROFI FITNESS SCHOOL od 2013r. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, instruktor kulturystyki, trener II klasy piłki nożnej, ratownik WOPR.

Praca trenera personalnego i trenera przygotowania motorycznego to mój sposób na życie. Dzięki opanowanej wiedzy z zakresu motoryki ludzkiej i koordynacji ruchowej potrafię w bezpieczny i skuteczny sposób przywracać ludziom sprawność, redukować nadwagę, kształtować wymarzoną sylwetkę. Przygotowuję amatorów do maratonów biegowych jak również odpowiadam za przygotowanie motoryczne zawodników w różnych dyscyplinach rangi eliminacji Mistrzostw Świata.


Praca w małych ,średnich i dużych klubach na wszystkich szczeblach rozpoczynając od instruktora siłowni, instruktora zajęć fitness ,trenera personalnego po stanowisko menedżerskie to ogromne doświadczenie i wiedza którą przekazuje na szkoleniach.

pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.