Krzysztof Kolasiński

Krzysztof Kolasiński – PFS Master Trainer

Absolwent Instytutu Kultury Fizycznej w Szczecinie, trener personalny od 10 lat.

Przez 9 lat zbierał doświadczenie w najlepszych klubach Nowego Yorku.

Związany z PROFI FITNESS SCHOOL, gdzie pracuje jako szkoleniowiec i prowadzi kursy PFS Personal Trainer. Praca, którą wykonuje sprawia mu ogromną przyjemność, a jego profesjonalizm i zaangażowanie pozwalają mu w sposób jasny i zrozumiały przekazywać wiedzę zarówno teoretyczną,jak i praktyczną na szkoleniach. Pasja, z jaką podchodzi do wykonywanego zawodu oraz pracowitość sprawia,że Krzysztof zjednuje sobie ludzi i zaskarbia ich sympatię, a chętnych na jego szkolenia z każdym kolejnym kursem przybywa.

pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.