Kacper Duc

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, nauczyciel oraz trener II klasy koszykówki, instruktor siatkówki oraz snowboardu, szkoleniowiec PROFI FITNESS SCHOOL.

Wielbiciel aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia.

Praca z ludźmi i przekazywanie wiedzy daje mu satysfakcje, każdą osobę traktuje indywidualnie, dobór środków oraz form dostosowuje do jej potrzeb i możliwości.

Dba o swoje zdrowie i ciało, stara się wdrażać to w życie innym, ceni sobie ciężką pracę, determinację i dążenie do celu. W ćwiczeniach nie uznaje kompromisu, każdy trening wykonywany na 100% możliwości. Stawia na profesjonalizm. Pomoże Ci znaleźć motywację do większego zaangażowania w ćwiczenia, zwróci uwagę na poprawną technikę i zapewni bezpieczeństwo w trakcie treningu. Uzyskanie optymalnej wydolności, wytrzymałości i siły mięśni brzucha która pozwala na utrzymanie prawidłowej postawy, dlatego stawia na układ ćwiczenia core – silnego gorsetu mięśniowego.

Jego pasją życia jest przede wszystkich ruch, ruch pod każdą postacią dlatego każdy wolny czas wypełnia uprawiając sporty.

pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.