Joanna Staszewska

Absolwentka Jogi Akademickiej prof. Szopy i Vinyasa Power Jogi na poziomie Master, od kilkunastu lat praktykująca jogę w jej najróżniejszych formach, uczestniczka wielu warsztatów i szkoleń z zakresu pracy zarówno z ciałem, jak i z umysłem, wciąż pogłębiająca swoją wiedzę.

Instruktorka jogi z wieloletnim stażem, dla której zdrowie, uśmiech i poprawa samopoczucia podopiecznych są priorytetem. Przekonana, że joga jest dla każdego, niezależnie od wieku, płci i stanu zdrowia. Nauczycielka z wiarą w piękno i siłę jogi, z pozytywną energią, dla której pasja stała się stylem życia. Lubiąca dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi. Specjalizuje się w dynamicznych formach jogi.

Ukończyła szkolenia: Pilates, Zdrowy kręgosłup, Gym Instructor, Personal Trainer w ProFi Fitness School, a także Anatomy Trains I i II Anatomy Trains in Motion.

pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.