Szkoleniowcy

SportsArt Institute oferuje usługi na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z jednymi z najlepszych szkoleniowców w Polsce.

Nasza kadra to zespół osób, które biorą czynny udział w wydarzeniach sportowych, konwencjach fitness w Polsce i na świecie.

Instruktorzy SportsArt Institute stale podnoszą swoje kwalifikacje, korzystają z najnowocześniejszych metod nauczania zapewniając w ten spobó wysoki poziom merytoryczny.

 

 

Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.