Inertia Stability Training System®

Opis szkolenia

Inertia Stability Training System (ISTS) to szkolenie w zakresie prowadzenia zajęć grupowych i treningów personalnych z użyciem innowacyjnego przyrządu treningowego Balans Bag

ISTS gwarantuje zupełnie nowy rodzaj zaangażowania mięśni, mogący wyraźnie stymulować je do rozwoju w zakresie masy, siły jak i również wytrzymałości. Dzięki zmieniającemu się środkowi ciężkości, w szczególny sposób angażuje do pracy mięśnie szkieletowe, od których zależy zarówno nasze zdrowie, sprawność jak i nasz wygląd. 

Intensywność treningu nie jest uzależniona od doboru obciążeń, ale od ilości wody znajdującej się wewnątrz worka. Ciągle niestabilny płyn zamienia nawet najprostsze ćwiczenia w ogromne wyzwania. Wymaga to od ćwiczącego nie lada precyzji i koordynacji ciała.

Warunki szkolenia

Oferta szkoleniowa adresowana jest do osób zarządzających fitness klubami oraz do instruktorów i trenerów, którym zależy na urozmaiceniu treningów oraz na pozyskaniu nowych klientów.

Czas trwania szkolenia

część teoretyczna - ok. 4h, część praktyczna - ok. 2h

Certyfikat ukończenia szkolenia

Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje certyfikat uprawniający do prowadzenia zajęć wchodzących w skład pakietu Inertia Stability Training System oraz upominki od firmy Gipara.

Cena szkolenia

499 zł

Prowadzący szkolenie

Andrzej Wiatr

Tematyka szkolenia

 • I. Część teoretyczna (ok. 4h)

  1. Możliwości wynikające z prowadzenia trenigów grupowych z użyciem Balans Bag'a. 

  2. Specyfika treningu oporowego z wykorzystaniem sprzętu charakteryzującego się zmiennym środkiem ciężkości.

  3. Przypomnienie roli mięśni szkieletowych.

  4. Omówienie wpływu tego rodzaju treningu na rozwój dużych grup mięśniowych oraz na wzmacnianie mięśni szkieletowych. 

  5. Wpływ treningu z Balans Bag'iem na szybkie spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej.

  6. Rodzaje treningów grupowych z wykorzystaniem Balans Bag'a:

  a) Balans Bag Fat Burning System,

  b) Balans Bag Strong Core System.

  7. Metody wzmacniania relacji z klientami.

  8. Metody budowania społeczności związanej z zajęciami.

  9. Metody promowania zajęć.

  10. Balans Bag jako narzędzie do tworzenia przewagi konkurencyjnej nad innymi klubami i trenerami.

  11. Rola innowacji na rynku fitness.

   

 • II. Część praktyczna (ok. 2h)

  1. Prezentacja ćwiczeń z Balans Bag'iem.

  2. Prezentacja przykładowych dwóch sesji treningowych:

  a) Balans Bag Fat Burning System,

  b) Balans Bag Strong Core System.

Rejestracja
Inertia Stability Training System®

Aby zmienić termin i miejsce, wybierz inny z listy powyżej
Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
pokaż wszystkie

Opinie Klientów

Dopóki w moje ręce nie trafił Balans Bag wydawało mi się, że dobrze wiem czym jest ciężki trening.

"Ćwiczę już ok. 20 lat. Dopóki w moje ręce nie trafił Balans Bag wydawało mi się, że dobrze wiem czym jest ciężki trening. W tych słowach nie ma przesady. Jeżeli macie wątpliwości, spróbujcie koniecznie pracy z tym produktem. Wiele osób zapomina o tym, że mięśnie szybko adoptują się do powtarzanych schematów treningowych. Ten stan nazywam "marazmem treningowym". To stan, w którym mimo starań nie posuwamy się przodu w sposób dla nas zadowalający. Aby wyrwać się z tego stanu warto zaangażować mięśnie do pracy w zupełnie nowy sposób. Warto je zaskoczyć nowymi bodźcami. Takich bodźców z pewnością może dostarczyć trening z Balans Bag'iem. Cenię Balans Bag, jest to przyrząd, który może być niezwykle istotny w pracy nad ciałem zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Jest tak, ponieważ w bardzo prosty sposób można regulować jego wagę wypełniając go wodą."

Andrzej Wiatr
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.