Szkolenia

Nasze dziewiętnastoletnie doświadczenie w wyposażaniu klubów w sprzęt fitness nauczyło nas, że podstawą dobrego klubu jest dobrze wyszkolona kadra instruktorów i managerów. To właśnie oni stanowią o sukcesie klubu. SportsArt Institute przy współpracy z renomowaną szkołą ProFi Fitness School prowadzi szkolenia dla instruktorów i trenerów fitness. Nasz program oparty jest na najnowocześniejszych trendach. Po ukończeniu naszych szkoleń masz możliwość uzyskania międzynarodowego certyfikatu i wpisu do REPS, który umożliwi ci międzynarodowe uprawnienia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym programem szkoleń.

Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.