Serwis

Tworzymy najdoskonalsze urządzenia na rynku. Prawda jest jednak taka, że nawet te najbardziej niezawodne, tak jak luksusowe samochody, od czasu do czasu się psują. Dlatego, dążenie do doskonałości serwisu jest dla nas czymś więcej niż tylko celem, jest naszą pasją.

Mamy obecnie aż 7 przeszkolonych ekip serwisowych działających niezależnie od siebie. Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna odbywa się już w ciągu 48 godzin. Warto przy tym zaznaczyć, że 48 godzin to rzeczywisty czas naprawy, a nie tylko lokalizacji usterki czy reakcji serwisu. Do dyspozycji naszych klientów zbudowaliśmy ogromny magazyn części zamiennych. Szybki i tani serwis to, to nie wszystko co dajemy naszym klientom. Każdy z uczestników naszego programu serwisowego otrzymuje dostęp do specjalnego programu opieki, w którym ma dostęp min do wyjątkowych ofert, rabatów, promocji serwisowych, a nawet darmowych przeglądów i części. Od 2009 roku mamy opinię najlepszego serwisu w Polsce. Pracowaliśmy na nią przez ostatnie 17 lat i w pełni na nią zasłużyliśmy. Jednak nie spoczywamy na laurach i możesz być pewien, że jeszcze nie raz Cię przyjemnie zaskoczymy.

Eksploatacja Sprzętu

Główną zasadą poprawnego działania twojego sprzętu jest dbałość o sprawność techniczną i czystość urządzeń. Pozwoli to na znaczne wydłużenie żywotności maszyn. Przed przystąpieniem do czyszczenia urządzenia zasilanego prądem wyłącz je i wyjmij wtyczkę z gniazda. Nigdy nie należy wylewać płynów czyszczących na pulpit sterowniczy, może to spowodować poważne usterki techniczne. Aby wyczyścić części plastikowe użyj łagodnego detergentu i upewnij się, że urządzenie jest kompletnie suche przed użyciem.

Bieżnie- codziennie sprawdzaj naciągnięcie pasa, raz w tygodniu sprawdzaj stan płyty biegowej. Na koniec dnia należy odkurzyć powierzchnię pod bieżnią.

Elipsy- po zakończeniu dnia pracy wyczyścić na sucho cała maszynę, głównie rury prowadzące.

Maszyny izotoniczne- sprawdzaj mocowanie elementów ruchomych, mocowanie linek oraz pasów.

Pomieszczenie, w którym znajduje się sprzęt, powinno odpowiadać następującym warunkom:

Zawsze w przypadku awarii kontaktuj się z serwisem.
Nie dysponując odpowiednimi narzędziami nie staraj się serwisować maszyny na własną rękę.

 Zadzwoń do nas po szczegóły: tel. 607 081 380.

Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.