Motywacja i satysfakcja w 3 punktach

  1. Myśl pozytywnie i wyznacz sobie cel.

    Na początku wyznacz sobie cel i bądź nastawiony pozytywnie do tego co robisz, a to zagwarantuje Ci satysfakcję. Zastanów się po co to robisz, dlaczego chodzisz na siłownie, aerobik? Po to by lepiej wyglądać, mieć lepszą sylwetkę, mieć lepsze samopoczucie...? Niech to będzie cokolwiek. Liczy się cel, który Cię napędza.

  2. Work hard, rest easy. Każdy dzień to okazja, aby być lepszym. Warto próbować, nawet jak Ci się nie uda będzie dobrze.

  3. Stosuj urozmaicone ćwiczenia tak, aby nie było nudy.

pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.