Szkolenie Managerskie

14 październik 2016

Manager jako skuteczny lider fitness clubu

W związku z zapotrzebowaniem na podnoszenie kwalifikacji menedżerów i kadry zarządzającej klubami fitness, SportsArt Institute wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich partnerów. Dla celów szkoleniowych udało nam się pozyskać jednego z najlepszychszkoleniowców w Polsce. Arkadiusz Rudnicki od wielu lat, odpowiedzialny jest za szkolenie managerów oraz dobór sprzętu w klubach sieci Calypso Fitness, Fitness Academy i Egurrola Fitness.

To obecnie najprężniej rozwijające się sieci klubów w Polsce, odnoszące spektakularny sukces, który w dużej części zawdzięczają właśnie pracy Pana Arka. Jeśli chcesz się uczyć od najlepszych to proponujemy Ci dwu-weekendowe, intensywne szkolenie zaplanowane na 4-5, 11-12 luty 2017.

Arkadiusz Rudnicki jest jednym z niewielu na świecie szkoleniowców, którzy poza wiedzą teoretyczną posiadają cały czas aktualizowane doświadczenie praktyczne.

Zobacz jak to robią najlepsi!

http://sainstitute.pl/szkolenia/szkolenie-managerski/manager-jako-skuteczny-lider-fitness-klubu/

pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.