Fiwe 2016

19 październik 2016

Nasza firma miała okazję po raz kolejny uczestniczyć w targach FIWE- Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness.

Na naszym stoisku działo się wiele...) Prezentowaliśmy najnowsze akcesoria do treningu fitness, cross training, jogi marki Gipara oraz sprzęt do siłowni SportsArt.

168 przebiegniętych kilometrów, 114 osób które zeszły z naszej bieżni z uśmiechem na twarzy i aż 2 tys zł, które dzięki Waszej determinacji przekazaliśmy Fundacji "Biegamy z Sercem".

Dziękujemy że byliście z nami!

pokaż wszystkie
Najlepsza jakość gwarantowana przez IMG S.A.

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.